Kargo kurye maaşları 2021 Ocak

Kısa sürede para biriktirmek istiyorum diyenler bu yazıyı okusun

Kurye maaşları ne kadar ? 2021

Yazımızdaki konumuz Kargo Kurye Maaşları. Eğer sizde kısa sürede asgari ücretten daha fazla gelir elde etmek istiyorsanız büyük balıkların söylediği aldatmacalara bakmamanızı tavsiye ederiz . Bir çok sitede ortalama ücretler yelerde sürünse dahi gerçeği yansıtmamaktadır.

Kurye maaşları konusunda aldatmacaya gelmeyin!

Herkesin çok iyi bildiği bir iş ilanı sitesinde 483 kişinin katıldığı oylamada kargo kurye maaşları

Ortalama

Ortalama maaş

2.800

En düşük maaş

2.320

En yüksek maaş

3.450

TL gibi gerçekten komik rakamlara kargo kurye maaşı belirtilmiş sizce bu aldatmaca ne için ? fikirlerinizi yorum olarak belirtirseniz bu konu hakkında tartışmak isterim.

Gerçek Kargo kurye maaşları ne kadar?

Her meslekte olduğu gibi bizim sektörde de tecrübe konuşuyor biraz. Eğer iyi bir kuryeyseniz ve bölgenize çok hakimseniz. Mahalle arasındaki esnaflarla bile en az 3000 TL den aşağı fiyat almazsınız. Daha bunun paket başı komisyon veya kapıda alınan bahşişleri katmıyorum bile içine. 🙂 varsın gerisini siz düşünün.

Biraz daha detaylı bir araştırma yapınca eğer girişimci biriyseniz ve bu işi sürekli yapmayı meslek edinmeyi istiyorsanız daha fazla kazanabileceğiniz alternatif yollar elbette bulunuyor. Bir çok firma motorlu kuryelerine teslim ettiği paket üzerinden ödeme yapıyor ortalama paket başı fiyatlar 7 TL ile 12.5 TL arasında değişiyor gidilecek mesafeye göre tabii. günde ortalama 30 Paket atsanız ortalama 9 tl den hesaplayalım 26 gün mesai 30*9*26= 7020 TL size kalan para 2 ay kiralık motorla çalışsanız bile 3. ayın sonunda kendi motorunuzu alıp onunla iş yapmaya başlarsınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir